Донорські заходи проведуть у Вишгороді та Нових Петрівцях
Долучитися до здачі крові можуть усі охочі.
Забір крові (ілюстративне зображення). Фото: Freepik
У Вишгороді та Нових Петрівцях відбудуться виїзні донації крові. Долучитися до здачі можуть усі охочі.
Інформація про це була оприлюднена в Telegram-каналі Київської обласної військової адміністрації.
Як зазначається в дописі, у Вишгороді ініціатива відбудеться 25 червня в центральній районній лікарні, по вулиці Кургузова, 1. Також у КОВА розповіли, що в Нових Петрівцях захід пройде 9 червня, за адресою: вулиця Свято-Покровська, 220 “Монделіс Україна”.
Окрім того, у відомстві зазначили, що перед донацією необхідно обов’язково легко поснідати. Охочі стати донорам повинні мати при собі паспорт та ідентифікаційний код. Інформацію щодо правил підготовки до здачі крові можна отримати за телефонами, які зазначені в дописі. У Київській ОВА закликали всіх небайдужих долучитися, адже донорський матеріал може врятувати життя.
