Дитячий футбольний клуб “Чайка” здобув срібло на турнірі в Болгарії
Турнір проходив серед дітей 2010-го року народження.
Фуутбольний клуб "Чайка". Фото: ФК "Чайка"
Дитяча футбольна команда Вишгорода “Чайка” виборола срібло на турнірі в Болгарії.
Інформація про змагання з’явилася на офіційній Facebook-сторінці футбольного клубу.
Турнір проходив серед дітей 2010-го року народження. Під час групового етапу команда здобула дві перемоги та лише одну поразку, що дозволило їм потрапити до півфіналу як другі за підсумками групи. У півфіналі, після серії пенальті, вишгородські спортсмени обійшли резервний склад київської команди КДЮСШ “Чемпіон”.
Матч у фіналі проти основного складу команди КДЮСШ “Чемпіон” пройшов з інтригою: в рамках основного часу гри рахунок був 0:0. А вже під час серії пенальті команда зі столиці виборола перемогу. Хлопці з Києва були на рік старші за вишгородців. Зрештою, спортсмени ФК “Чайка” здобули срібло турніру.
Нагадаємо, нещодавно вихованці 2015 року народження футбольного клубу “Чайка” відвідали спортивно-оздоровчі збори в Яремче на Івано-Франківщині. Хлопці побачили чимало пам’яток та взяли участь в двох турнірах. На одному з них стали переможцями, а на іншому здобули срібло.
