Шахраї у Вишгороді надсилають фейкові повідомлення про заборгованість

Окрім того, зловмисники можуть здійснювати фейкові телефонні дзвінки.

Шахрайські дії (ілюстративне зображення). Фото: Freepik

Шахрайські дії (ілюстративне зображення). Фото: Freepik

Шахраї від імені КП “Вишгородтепломережа” надсилають жителям міста фейкові смс-повідомлення.

Інформацію про це на офіційному вебсайті повідомила пресслужба комунального підприємства.

Приклад повідомлення від шархраїв. Фото: КП “Вишгородтепломережа”

У дописі йдеться, що відомство не надсилає жодних смс-повідомлень та не здійснює телефонних дзвінків щодо заборгованості.

Усі дані про заборгованість розміщуються в рахунках за оплату з постачання послуг теплової енергії, а також в попереджувальних листівках, оголошеннях біля будинків або через Telegram-бот, де споживач може самостійно отримати свій розрахунковий документ.

У відомстві закликали не переходити за посиланнями, які містяться в смс-повідомленнях, оскільки це може бути спробою шахрайства. Через такі дії підприємство безпосередньо звернеться до правоохоронних органів для розслідування.

Нагадаємо, нещодавно працівники КП “Вишгородтепломережа” звернулися до міського голови Олексія Момота з проханням не звільняти очільника відомства Олександра Тарана. Лист підписало близько 40-ка співробітників установи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *