У Вишгороді проведуть донорський захід: як долучитися
Учасники здаватимуть кров для військових і цивільних.
Забір крові (ілюстративне зображення). Фото: Freepik
У Вишгороді відбудеться День Донора. Організатори запрошують усіх охочих долучитися до почесної та важливої місії — здати кров для підтримки військових та цивільних.
Інформацію про це повідомили у Вишгородській районній військовій адміністрації.
Як зазначається, щоб взяти участь необхідно ознайомитися з пам’яткою донора та заповнити реєстраційну форму. Відповідні посилання зазначені в дописі РВА.
Інформація про дату та години роботи виїзної бригади буде надіслана зареєстрованим учасникам. Захід відбудеться у приміщенні Вишгородської міської ради (пл. Шевченка, 1, 2 поверх, мала сесійна зала).
Організатори події подякували мешканцям міста за небайдужість, підтримку та готовність допомагати.
