Негода на Київщині: область перебуває у стані підвищеної готовності
Пік погіршення погоди очікується 8-9 січня.
Снігопад. Фото: iStock
У Київській області продовжуються роботи з подолання наслідків негоди. Дорожні служби розчищають автошляхи та проводять підсипку проти ожеледиці. Усі підрозділи працюють у посиленому режимі, задіяно необхідну кількість техніки та персоналу.
Інформацію про це повідомив очільник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник.
Він зазначив, що наразі область перебуває у стані підвищеної готовності. За прогнозами синоптиків, пік погіршення погодних умов очікується 8–9 січня, тож відповідальні служби почали ще завчасно формувати резерви та готувати додаткові ресурси.
Також Калашник підкреслив. що пріоритетом залишається безпека людей, забезпечення проїзду до об’єктів критичної інфраструктури та стабільне функціонування Київщини в умовах негоди.
Нагадаємо, днями у Нових Петрівцях в снігоочисної машини відлетіло колесо на тротуар. Це сталося під час розчищувальних робіт на дорозі села. На щастя, зіткнення вдалося уникнути й ніхто не постраждав.
