На Вишгородщині затримали чоловіка за незаконне перевезення деревини
Порушнику загрожує кримінальне покарання.
Перевезення деревини (ілюстративне зображення). Фото: Freepik
У Вишгородському районі, в межах Димерського лісового господарства, виявили чоловіка, який незаконно перевозив зрубану деревину.
Інформацію про інцидент повідомили у Державній екологічній інспекції Столичного округу.
За дописом, співробітники відомства виявили чоловіка, який перевозив деревину хвойних порід без належних документів. На місце інциденту прибули правоохоронці, які провели затримання порушника. Затриманий транспортний засіб разом із вилученою деревиною було передано поліцейським для подальшого розслідування.
В екоінспекції додають, що правоохоронцям було подано заяву про вчинення правопорушення. Нині вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками складу злочину, передбаченого статтею 246 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, нещодавно, у Вишгородському районі двоє працівників Державного підприємства лісового господарства, через неналежне виконання службових обов’язків з охорони лісу, допустили вирізання 336 одиниць сосен, що призвело до збитків держав у розмірі майже 3,5 мільйона гривень. Фігурантам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін до п’яти років.
