На Вишгородщині майстри лісу допустили незаконну порубку дерев
Злочинні дії призвели до збитків державі на 3,5 мільйонів гривень.
Незаконна порубка дерев. Фото: Поліція Київщини
У Вишгородському районі правоохоронці провели розслідування щодо незаконної вирубки дерев та виявили серйозне порушення.
Інформацію про це повідомили у поліції Київщини.
За дописом правоохоронців, двоє працівників Державного підприємства лісового господарства, через неналежне виконання службових обов’язків з охорони лісу, допустили вирізання 336 одиниць сосен, що призвело до збитків держав у розмірі майже 3,5 мільйона гривень.
Зловмисники були винні у службовій недбалості. За результатами розслідування проти них відкрито кримінальне провадження за відповідною статтею, за частиною 2 ст. 367 Кримінального кодексу України.
Правоохоронці передали обвинувальні акти до суду. Фігурантам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін до п’яти років.
Нагадаємо, нещодавно, біля села Глібівка на Київському водосховищі було виявлено незаконний вилов 68 кілограмів риби. Ланковий рибалка займався промисловим виловом. Під час цього, він застосував на 8 сіток більше, ніж це дозволено відповідними правилами. Таким чином, порушник завдав збитків на майже 700 тисяч гривень.
