У Чорнобилі вирує пожежа: жителів просять обмежити перебування на вулиці
Окрім того, на Чернігівщині горить на торф’яниках.
Лісова пожежа (ілюстративне зображення). Фото: depositphotos
У Вишгородському районі повідомляють про задимлення та запах продуктів горіння. Це пов’язано з займаннями торф’яників на півночі Чернігівської області. Окрім того, у Чорнобильській зоні сталася лісова пожежа.
Інформацію про це повідомили в Telegram-каналі Славутицької міської ради, з посиланням на дані від місцевої 63-ДПРЧ.
У дописі відомства закликали громадян зберігати спокій та обмежити час перебування на відкритому повітрі, особливо вранці, коли дим має найбільшу інтенсивність.
Нагадаємо, на Київщині вкотре оголосили про надзвичайний рівень пожежної небезпеки, через спекотну та суху погоду. Цей період триватиме з 30 серпня по 1 вересня.
