У Димерській громаді відбудуться заплановані відключення світла
Електромережі (ілюстративне зображення). Фото: ДТЕК Київські електромережі
У Димерській громаді проводитимуть профілактичні роботи. У зв’язку з цим, 13-го серпня, на території ОТГ вводитимуть обмеження електропостачання.
Інформацію про це повідомили на Facebook-сторінці Димерської громади.
У відомстві додають, що профілактичні роботи здійснюватимуться задля підвищення надійності електропостачання та з метою запобігти аваріям в електромережах. Модернізацію проводитиме ПрАТ “Київські регіональні електромережі”.
Відключення електроенергії відбуватимуться в чотирьох селах громади. У дописі зазначені такі адреси:
- село Дудки по вулиці Миру;
- село Андріївка по вулицях Лісова та Братів Тимошенків;
- село Любимівка по вулицях: Балабанова, Андрія Гринюка, Карташова, Київська, Миру, Польова, Похилевича, Розвідників, Селянська, Тараса Шевченка, Фермівська;
- село Катюжанка по вулиці Ранкова.
Нагадаємо, у Вишгороді встановлять сонячні електростанції та проведуть енергосервіс. Таким чином, середньорічна економія електроенергії становитиме близько 18%. Загалом, на Київщині уклали 10 ЕКСО-договорів на суму 155 мільйонів гривень для виконання проєктів з енергоефективності.
