Рух транспорту понтоном у Хотянівці відновлено
Наразі там рух здійснюється у двосторонньому напрямку.
Понтон у Хотянівці. Фото: Вишгородська міська рада
На Вишгородщині відновили рух транспорту через понтонну переправу, яка сполучає Хотянівку та Осещину.
Інформацію про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці Вишгородської міської ради.
У дописі очільник Вишгородської МР додає, що відновлення руху понтоном наразі здійснюється у двосторонньому напрямку. Окрім того, під час перекриття переправи покращили заїзди.
Нагадаємо, учора, з 22:00 по 5:00 повністю був перекритий рух понтонною переправою в селі Хотянівка. Тоді повідомлялося, що обмеження були запроваджені через реконструкцію з’їздів. Цю переправу відкрили для руху транспорту, поблизу мосту, який був пошкоджений унаслідок бойових дій в регіоні. Наразі там проводяться ремонтні роботи.
