У Нових Петрівцях знову ледь не трапилася ДТП через дітей на електросамокаті
На щастя, водій авто встиг загальмувати.
ДТП (ілюстративне зображення). Фото: Finance.ua
У Нових Петрівцях на тому ж місці, де тиждень тому двоє дітей на самокаті вискочили під колеса авто, знову сталася подібна ситуація.
Інформацію про це повідомили в Telegram-каналі Петрівської громади.
Як зазначається, цього разу знову дитина на самокаті. І знову причиною інциденту стала необережність під час виїзду на дорогу. На щастя, водій автомобіля встиг загальмувати й уникнути зіткнення з дитиною.
Також у дописі розповіли, що одна з дівчат, яка тиждень тому потрапила під колеса авто, наразі перебуває у важкому стані. Представники ОТГ закликали батьків пояснити дітям, що дорога — не місце для неуважності, а самокат чи велосипед не дають переваги перед автомобілем.
Нагадаємо, тиждень тому в Нових Петрівцях двоє малолітніх дівчат вискочили на електросамокаті під колеса автомобіля Audi. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди дітей із травмами було доставлено до лікарні.
