У Нових Петрівцях знову ледь не трапилася ДТП через дітей на електросамокаті

На щастя, водій авто встиг загальмувати.

ДТП (ілюстративне зображення). Фото: Finance.ua

ДТП (ілюстративне зображення). Фото: Finance.ua

У Нових Петрівцях на тому ж місці, де тиждень тому двоє дітей на самокаті вискочили під колеса авто, знову сталася подібна ситуація.

Інформацію про це повідомили в Telegram-каналі Петрівської громади.

Як зазначається, цього разу знову дитина на самокаті. І знову причиною інциденту стала необережність під час виїзду на дорогу. На щастя, водій автомобіля встиг загальмувати й уникнути зіткнення з дитиною.

Також у дописі розповіли, що одна з дівчат, яка тиждень тому потрапила під колеса авто, наразі перебуває у важкому стані. Представники ОТГ закликали батьків пояснити дітям, що дорога — не місце для неуважності, а самокат чи велосипед не дають переваги перед автомобілем.

Нагадаємо, тиждень тому в Нових Петрівцях двоє малолітніх дівчат вискочили на електросамокаті під колеса автомобіля Audi. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди дітей із травмами було доставлено до лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *