У Нових Петрівцях пройшли районні змагання з черлідингу
У змаганнях участь взяли діти 5-9 класів місцевих закладів освіти.
Змагання з черліденгу. Фото: Вишгородська РВА
У Новопетрівському будинку культури відбувся районний етап змагань із черлідингу у межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Інформацію про це повідомили у районній військовій адміністрації.
Як зазначається, атмосфера заходу була наповнена енергією, командним духом та яскравими виступами учнів закладів освіти Вишгородщини. Команди демонстрували синхронність, артистизм та складні акробатичні елементи, що підкреслювали згуртованість і високий рівень підготовки.





Результати змагань
Черліденг 5–7 класи:
- І місце — Славутицький ЗЗСО І–ІІІ ступенів №1;
- ІІ місце — Новопетрівський ліцей;
- ІІІ місце — Іванківський ліцей №1;
- IV місце — ОЗО «Красятицький академічний ліцей».
Черліденг 8–9 класи:
- І місце — Славутицький ліцей;
- ІІ місце — Димерський ліцей №1.
Переможці отримали заслужені нагороди та право представляти Вишгородський район на наступному етапі змагань.
