205 військових повернулося додому: Україна та РФ провели обмін полоненими

Це був перший етап масштабного обміну «1000 на 1000».

Повернення українських полонених додому. Фото: Володимир Зеленський

Повернення українських полонених додому. Фото: Володимир Зеленський

Сьогодні, 15 травня, між Україною та РФ відбувся черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 205 українців.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

За його словами, сьогодні відбувся перший етап масштабного обміну «1000 на 1000». Серед звільнених — воїни Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Більшість із них перебували в полоні ще з 2022 року, коли обороняли Маріуполь і «Азовсталь», а також захищали на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському напрямках та ЧАЕС.

Окрім солдатів та сержантів вдалося повернути додому більше півсотні офіцерів. Наймолодшому оборонцю — 21 рік, найстаршому — 62.

Захисників доправлять до медичних центрів для обстеження, лікування та реабілітації. Вони отримають необхідну допомогу, документи та грошові виплати.

Президент подякував усім, хто працює заради повернення українців додому, а також міжнародним партнерам, які допомагають у звільненні полонених.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *