У Вишгороді понад 3 доби не можна буде користуватися водопостачанням: причина
Мешканців міста закликали підготувати запаси питної води.
Відсутнє водопостачання (ілюстративне зображення). Фото: Вечірній Київ
У Вишгороді проведуть профілактичні роботи з дезінфекції водопровідної мережі міста. Інформацію про це повідомили в міському водоканалі.
Як зазначається в дописі, роботи проводитимуться 16 квітня з 09:00 до 17 квітня 16:00. Управителів багатоповерхових будинків, ОСББ та ЖЕКів закликають провести промивку внутрішньобудинкових систем.
Мешканцям рекомендують заздалегідь підготувати запаси питної води. Користуватися холодною водою можна буде лише після 16:00 19-го квітня. Перед використанням її потрібно злити з крана протягом 15 хвилин.
Адміністрація «Водоканалу» пояснює, що ці заходи спрямовані на забезпечення жителів якісною та безпечною питною водою.
Нагадаємо, у Старих і Нових Петрівцях заплановані відключення світла. Це пов’язано з проведенням профілактичних робіт в мережах.
