Спортсмени з Вишгорода вибороли “бронзу” на міжнародних змаганнях
Захід проводили серед 10 команд.
Футболісти ФК "Чайка". Фото: Facebook клубу
Футболісти ФК “Чайка” з Вишгорода здобули третє місце на міжнародному турнірі Sicily Football Cup.
Інформацію про подію оприлюднили на Facebook-сторінці клубу.
Турнір проходив на Сицилії. Захід проводили серед 10 команд з Італії, України та Мальти. Хлопцям з Вишгорода вдалося здобути почесне третє місце, попри незвичні правила турніру. Як зазначається, участь у заході взяли спортсмени 2016 року народження.
Окрім змагань, дітлахи побували на екскурсії в Мюнхені, де побачили легендарну “Альянц Арену”. Також юним футболістам показали роздягальні, тренувальні зали та інші місця, в яких до змагань готуються відомі спортсмени. Після чемпіонату, юні спортсмени ще відвідали Венецію.
