Спортсмени з Вишгорода вибороли “бронзу” на міжнародних змаганнях

Захід проводили серед 10 команд.

Футболісти ФК "Чайка". Фото: Facebook клубу

Футболісти ФК "Чайка". Фото: Facebook клубу

Футболісти ФК “Чайка” з Вишгорода здобули третє місце на міжнародному турнірі Sicily Football Cup.

Інформацію про подію оприлюднили на Facebook-сторінці клубу.

Турнір проходив на Сицилії. Захід проводили серед 10 команд з Італії, України та Мальти. Хлопцям з Вишгорода вдалося здобути почесне третє місце, попри незвичні правила турніру. Як зазначається, участь у заході взяли спортсмени 2016 року народження.

Окрім змагань, дітлахи побували на екскурсії в Мюнхені, де побачили легендарну “Альянц Арену”. Також юним футболістам показали роздягальні, тренувальні зали та інші місця, в яких до змагань готуються відомі спортсмени. Після чемпіонату, юні спортсмени ще відвідали Венецію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *