У Вишгороді поліція врятувала літню жінку, яка не виходила на зв’язок
Потерпілу доставили до найближчої лікарні.
Кадри з місця події з боді-камер. Фото: Вишгородське РУ поліції.
Нещодавно Вишгородське районне управління поліції отримало сигнал: 68-річна мешканка перестала виходити на зв’язок і не відчиняла двері свого будинку.
Про це повідомили у пресслужбі поліції.
Павло Кочерга та Віталій Нетреба – поліцейські відділу реагування патрульної поліції прибули на місце події до житлового будинку у Вишгороді.
Правоохоронці виявили, що літня жінка знаходиться у безпорадному стані всередині житла. Вони увійшли до помешкання через віконний отвір. На підлозі кімнати вони виявили дезорієнтовану жінку похилого віку й негайно викликали медиків. Після прибуття, медичні працівники транспортували її до найближчої лікарні.
Життя жінки врятоване й наразі їй нічого не загрожує.
Нагадаємо, що нещодавно в Броварах поліцейські врятували сімох людей з палаючого будинку. Подія сталася вночі, коли жителі помешкання спали.
