У Вишгороді поліція врятувала літню жінку, яка не виходила на зв’язок

Потерпілу доставили до найближчої лікарні.

Кадри з місця події з боді-камер. Фото: Вишгородське РУ поліції.

Кадри з місця події з боді-камер. Фото: Вишгородське РУ поліції.

Нещодавно Вишгородське районне управління поліції отримало сигнал: 68-річна мешканка перестала виходити на зв’язок і не відчиняла двері свого будинку.

Про це повідомили у пресслужбі поліції.

Павло Кочерга та Віталій Нетреба – поліцейські відділу реагування патрульної поліції прибули на місце події до житлового будинку у Вишгороді.

Правоохоронці виявили, що літня жінка знаходиться у безпорадному стані всередині житла. Вони увійшли до помешкання через віконний отвір. На підлозі кімнати вони виявили дезорієнтовану жінку похилого віку й негайно викликали медиків. Після прибуття, медичні працівники транспортували її до найближчої лікарні.

Життя жінки врятоване й наразі їй нічого не загрожує.

Нагадаємо, що нещодавно в Броварах поліцейські врятували сімох людей з палаючого будинку. Подія сталася вночі, коли жителі помешкання спали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *