Біля Вишгорода сталася ДТП: двоє постраждалих перебувають у лікарні
Наразі обидва постраждалих перебувають у стабільному стані.
ДТП біля Вишгорода. Фото: ЗШР Київщини
Неподалік Вишгорода сталася дорожньо-транспортна пригода. Аварія трапилася вчора, 11-го травня.
Інформацію про це повідомили в Загоні швидкого реагування Київщини.
Як зазначається, з понівечених автомобілів було деблоковано двох постраждалих. Їх транспортували до медичного закладу. Наразі обидва пацієнти перебувають у стабільному стані.

На місці ДТП працювали члени загону швидкого реагування Київської області разом із рятувальниками ДСНС та працівниками екстреної медичної допомоги.
Обставини аварії встановлюють відповідні органи.
У ЗШР закликали всіх учасників дорожнього руху бути уважними, дотримуватися правил та берегти себе й інших.
Нагадаємо, нещодавно біля Хотянівки автівка наїхала на літнього чоловіка, який переходив дорогу в недозволеному місці. Постраждалого госпіталізували медики.
