Біля Вишгорода сталася ДТП: двоє постраждалих перебувають у лікарні

Наразі обидва постраждалих перебувають у стабільному стані.

ДТП біля Вишгорода. Фото: ЗШР Київщини

ДТП біля Вишгорода. Фото: ЗШР Київщини

Неподалік Вишгорода сталася дорожньо-транспортна пригода. Аварія трапилася вчора, 11-го травня.

Інформацію про це повідомили в Загоні швидкого реагування Київщини.

Як зазначається, з понівечених автомобілів було деблоковано двох постраждалих. Їх транспортували до медичного закладу. Наразі обидва пацієнти перебувають у стабільному стані.

ДТП біля Вишгорода. Фото: ЗШР Київщини

На місці ДТП працювали члени загону швидкого реагування Київської області разом із рятувальниками ДСНС та працівниками екстреної медичної допомоги.

Обставини аварії встановлюють відповідні органи.

У ЗШР закликали всіх учасників дорожнього руху бути уважними, дотримуватися правил та берегти себе й інших.

Нагадаємо, нещодавно біля Хотянівки автівка наїхала на літнього чоловіка, який переходив дорогу в недозволеному місці. Постраждалого госпіталізували медики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *