США передали обладнання для тепломереж Вишгорода
Комунальники розповіли, що надана допомога дозволить забезпечити стабільну роботу мереж.
Допомога від США для тепломереж Вишгорода. Фото: Facebook комунального підприємства
Сполучені Штати Америки надали допомогу комунальному підприємству “Вишгородтепломережа”.
Інформацію про це повідомили на Facebook-сторінці організації.
Як зазначається в дописі, США передали Вишгороду запірну арматуру. Отримане обладнання допоможе забезпечити стабільну роботу теплових мереж, швидке реагування на можливі аварії та більш надійне теплопостачання для жителів міста.
“У нинішніх умовах така підтримка має особливу цінність — вона допомагає нам тримати систему в робочому стані та готуватися до наступного опалювального сезону ще більш якісно”, – додали комунальники.
Нагадаємо, нещодавно французький регіон Іль-де-Франс передав Вишгородській громаді чотири нові автобуси. Транспорт почне курсувати з 1 травня та буде безкоштовним для мешканців громади.
