Допомога з Франції: Вишгородська громада отримала 4 автобуси

Один з автобусів буде для оперативних виїздів на місця, де людям потрібні тепло, зв’язок і базова допомога.

Автобуси для Вишгородської громади від Іль-де-Франс. Фото: КОДА

Автобуси для Вишгородської громади від Іль-де-Франс. Фото: КОДА

Вишгородська міська територіальна громада отримала від міжнародних партнерів чотири нові автобуси.

Інформацію про це повідомили в КОДА.

Як зазначається, допомогу передав французький регіон Іль-де-Франс.

Транспортні засоби вже зареєстровані в Україні та готові до роботи на маршрутах. Важливо, що з 1 травня вони курсуватимуть безкоштовно для мешканців громади. Один із них облаштований як «автобус незламності» — мобільний простір підтримки, який може оперативно прибути у місця, де людям потрібні тепло, зв’язок і базова допомога.

«Ми системно працюємо над перезавантаженням системи пасажирських перевезень у регіоні. Інклюзивні автобуси, доступні для маломобільних груп і технічно готові до сучасних сервісів, стають основою цих змін», — зазначив заступник голови КОДА з питань цифрового розвитку Максим Столярчук.

Загалом у межах партнерства з Іль-де-Франс Київщина отримає 260 автобусів. Перші 30 вже надійшли та поетапно передаються громадам, триває робота над поставкою наступних партій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *