Допомога з Франції: Вишгородська громада отримала 4 автобуси
Один з автобусів буде для оперативних виїздів на місця, де людям потрібні тепло, зв’язок і базова допомога.
Автобуси для Вишгородської громади від Іль-де-Франс. Фото: КОДА
Вишгородська міська територіальна громада отримала від міжнародних партнерів чотири нові автобуси.
Інформацію про це повідомили в КОДА.
Як зазначається, допомогу передав французький регіон Іль-де-Франс.
Транспортні засоби вже зареєстровані в Україні та готові до роботи на маршрутах. Важливо, що з 1 травня вони курсуватимуть безкоштовно для мешканців громади. Один із них облаштований як «автобус незламності» — мобільний простір підтримки, який може оперативно прибути у місця, де людям потрібні тепло, зв’язок і базова допомога.



«Ми системно працюємо над перезавантаженням системи пасажирських перевезень у регіоні. Інклюзивні автобуси, доступні для маломобільних груп і технічно готові до сучасних сервісів, стають основою цих змін», — зазначив заступник голови КОДА з питань цифрового розвитку Максим Столярчук.
Загалом у межах партнерства з Іль-де-Франс Київщина отримає 260 автобусів. Перші 30 вже надійшли та поетапно передаються громадам, триває робота над поставкою наступних партій.
