У столичній Оболоні відкрили рух з’їздами та заїздами на шляхопровід

Також там встановили зовнішнє освітлення, пандуси, 5-прогонову естакаду тощо.

Оновлена розв'язка на шляхопроводі. Фото: Віталій Кличко

Оновлена розв'язка на шляхопроводі. Фото: Віталій Кличко

У столиці сьогодні, 30-го серпня, запустили рух з’їздами та заїздами на шляхопровід на перетині вулиць Полярної та Богатирської на Оболоні. А сам шляхопровід був відкритий для транспорту з травня цього року.

Інформацію про це в Telegram-каналі повідомив мер міста Віталій Кличко.

За словами Кличка, будівництво закінчили вчасно – до осені. Там звели 5-прогонову естакаду, з’їзди та заїзди транспортної розв’язки, тротуари та доріжки для руху велосипедів.

Окрім того, там облаштували зовнішнє освітлення та переклали інженерні мережі, спорудили підземний пішохідний перехід з пандусами для маломобільних груп населення.

За словами Кличка, ця нова розв’язка збільшить пропускну спроможність транспортного вузла, зменшить затори на масиві, покращить безпеку руху та екологічну ситуацію. 

Нагадаємо, у Київській області, до кінця року, планують відкрити три відновлені мости на автошляху Р-02 Київ-Іванків-Овруч. Ці споруди були пошкоджені внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Нині ці споруди вже облаштовані перильними та бар’єрними огородженнями, проїжджа частина заасфальтована.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *