На Київщині попередили про надзвичайну пожежну небезпеку: подробиці

Небезпечний період триватиме 3 дні.

Пожежа (ілюстративне зображення). Фото: Depositphotos

Пожежа (ілюстративне зображення). Фото: Depositphotos

У Київській області з 20 по 22 серпня оголошений надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Інформацію про це повідомили в Українському гідрометеорологічному центрі.

У відомстві зазначають, що погодні умови сприятимуть швидкому поширенню пожеж у природних середовищах, особливо якщо є джерела загоряння, такі як відкритий вогонь.

Нагадаємо, у Київській області триває аномальна спека. У Вишгороді, 2 дні поспіль, фіксують рекордні позначки температури повітря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *