На Київщині попередили про надзвичайну пожежну небезпеку: подробиці
Небезпечний період триватиме 3 дні.
Пожежа (ілюстративне зображення). Фото: Depositphotos
У Київській області з 20 по 22 серпня оголошений надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
Інформацію про це повідомили в Українському гідрометеорологічному центрі.
У відомстві зазначають, що погодні умови сприятимуть швидкому поширенню пожеж у природних середовищах, особливо якщо є джерела загоряння, такі як відкритий вогонь.
Нагадаємо, у Київській області триває аномальна спека. У Вишгороді, 2 дні поспіль, фіксують рекордні позначки температури повітря.
