У Києві готують теплопункти до зими: вже понад 70% ремонту виконано
Загалом, комунальники планують відновити 3000 об’єктів.
Ремонт теплопунктів. Фото: Київтеплоенерго
У Києві комунальне підприємство “Київтеплоенерго” завершило ремонт на більш ніж 70% теплопунктів у рамках підготовки до зимового періоду.
Про це повідомила пресслужба компанії у своєму Telegram-каналі.
Роботи вже виконані на території 2100 теплопунктів, що відповідає більш ніж 70% від загального плану. Ремонт тривав щодня в усіх районах міста.
Загалом, до початку зимового періоду, енергетики планують провести підготовку обладнання майже 3000 теплопунктів, включаючи 1443 центральних теплопункти та 1550 індивідуальних теплових пунктів.
До необхідного регулярного технічного обслуговування та щорічного планового ремонту входять теплообмінники, помпи, електродвигуни, запірна та регулювальна арматура та трубопроводи. Також до списку належать значна кількість супутнього обладнання в теплопунктах, таке як вимірювальні прилади, електричні шафи управління та клапани.
Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що у Димерській громаді будуть проводити профілактичні роботи з підвищення рівня надійності електропостачання. Окрім того, ці роботи виконуватимуться задля запобігання аварій в електромережах.
