Труїв жінку протягом року: у Києві чоловік вбив свою дружину
Слідство вважає, що чоловік вбив жінку через спадок.
Отрута. Фото: Київська міська прокуратура
У Києві, чоловік протягом року труїв свою цивільну дружину, з якою жив 20 років. Унаслідок хвороб, жінка померла.
Інформацію про це повідомили в Київській міській прокуратурі.
За пів року до смерті, 60-річна жінка постійно хворіла, її здоров’я швидко погіршувалося, вона втратила апетит та сили. Лікарі виявили у неї токсичний гепатит, але не змогли визначити його причину. Жінка двічі потрапляла до медзакладу, але після лікування її стан тільки погіршувався.
Експертиза виявила, що причиною смерті стало отруєння хімічною речовиною, яка вводилася у їжу. Досудове розслідування встановило, що протягом тривалого часу жінку отруював її 67-річний цивільний чоловік. Після смерті дружини він забрав усі її гроші та автівку, розповідаючи рідним, що автомобіль згорів у Ірпені під час окупації.
Нині чоловіка підозрюють в умисному вбивстві своєї цивільної дружини та незаконному заволодінні автомобілем. За фактами, встановленими досудовим розслідуванням, йому повідомлено про підозру за частиною 2 статті 115 (умисне вбивство) та частиною 1 статті 289 (незаконне заволодіння автомобілем) Кримінального кодексу України. Суд обрав проти чоловіка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
