Як вимикатимуть світло в Київській області 23 липня
Електропостачання вимикатимуть впродовж доби.
Графіки стабілізаційних відключень. Фото: ДТЕК Київські регіональні електромережі
У вівторок, 23-го липня, для жителів Києва та Київської області протягом дня застосовуватимуться графіки стабілізаційних відключень електроенергії.
Інформацію про обмеження повідомили в Укренерго.
Згідно з повідомленнями відомства, з 14:00 до 24:00 будуть застосовані три черги відключень. В інші години доби діятимуть лише дві черги відключень.
У повідомленні ДТЕК Київські регіональні електромережі зазначено, що в сірих та світло-сірих зонах може бути здійснено перемикання ліній протягом 30-40 хвилин. Однак, у білій зоні перемикання не передбачено.
Нагадаємо, Міністерство енергетики запустило гарячу лінію “Струм”. Ця ініціатива створена для комунікації споживачів електропостачання з владою. На гарячій лінії фахівці дадуть відповіді на запитання щодо встановлення альтернативних джерел енергії, про держпрограми підтримки оснащення додатковими потужностями генерації електрики та стосовно інших поточних запитань стану в енергетиці. Споживачів консультують за номером 15-49. Гаряча лінія працює цілодобово і безкоштовно. Звертатися можуть фізичні та юридичні особи.
