9 липня оголошено днем жалоби у Києві
День жалоби оголосили в зв’язку з масованим ракетним обстрілом в Києві.
Наслідки ракетної атаки на Київ. Фото: Telegram/Труха Київ
9 липня у Києві оголосили днем жалоби. Це пов’язано з трагічними подіями, що відбулися в столиці внаслідок ракетного обстрілу ворога.
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
Унаслідок атаки загинуло 20 людей, близько 100 осіб постраждали. Розбір завалів продовжується. Головний корпус лікарні “Охматдит” був сильно пошкоджений, зокрема, корпус, де діти отримували діаліз.
У день жалоби, прапори на всіх комунальних будівлях міста будуть припущені. Міська влада рекомендує припустити державні прапори на будівлях державної та приватної форм власності.
Окрім того, 9-го липня заборонені будь-які розважальні заходи. Віталій Кличко закликав телеканали та радіостанції внести відповідні зміни до сітки мовлення.
Нагадаємо, сьогодні, 8-го липня, Росія завдала масштабного ракетного удару по Києву. Унаслідок атаки, в місті пошкоджені будинки, цивільні споруди, зокрема дитяча лікарня “Охмадит”. У Солом’янському районі повністю зруйнований під’їзд житлового будинку. У Дніпровському районі, під час повторної атаки, пошкоджений медичний заклад.
