Фасад готелю “Україна” освітили інсталяцією, яку присвятили піхоті
Подію організували за підтримки благодійного фонду MK Foundation.
Фасад готелю "Україна" 6 травня 2026 року. Фото: MK Foundation
6 травня, у День піхоти, фасад готелю «Україна» прикрасила масштабна світлова інсталяція зі слоганом «Україна стоїть, бо стоїть піхота». Подію організували за підтримки благодійного фонду MK Foundation.
Про це повідомила пресслужба організації.
Як зазначається, акція стала частиною всеукраїнської кампанії вдячності, ініційованої платформою “Культурні сили”, Командуванням Сухопутних військ ЗСУ та Міністерством оборони України. А сам готель «Україна» другий рік поспіль стає майданчиком для такої знакової події.
Засновник MK Foundation Максим Кріппа пояснив, що інсталяція присвячена людям, які щодня забезпечують можливість українцям жити, працювати й будувати плани.
“Піхота є основою стійкості країни. Саме вони першими зустрічають ворога і тримають лінію оборони. Ми в MK Foundation долучилися до цієї ініціативи на знак щирої вдячності і поваги. Наш обов’язок: бути поруч, допомагати і пам’ятати завжди, завдяки кому Україна стоїть”, – наголосив він.
Своєю чергою співініціатор акції, директор MK Foundation Олександр Осока зазначив, що інсталяція є символічною шаною піхотинцям і військовим загалом. Жовто‑блакитне світлове оформлення фасаду готелю «Україна» можна побачити з різних куточків центру столиці, що робить його знаковим нагадуванням про значення української армії.
Варто додати, що у межах кампанії «Україна стоїть, бо стоїть піхота» відбулися й інші події: в етерах телеканалів показали ролик «Заради піхоти», бізнеси та державні установи поширили слоган у соцмережах, а платформа «Культурні сили» презентувала музичний альбом «Стоїть піхота 2.0», створений військовими музикантами, ветеранами та цивільними артистами.
