У зоні відчуження чоловік незаконно наловив риби на ₴233 тисяч 

Обвинувачений компенсує збитки та сплатить штраф.

Риболовля. Фото: Freepik

Риболовля. Фото: Freepik

Іванківський районний суд виніс вирок чоловіку, який незаконно ловив рибу на території Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Інформацію про це повідомили в Київській обласній прокуратурі.

За даними відомства, рибалка із використанням заборонених знарядь лову добув 25 особин різних видів у річці Уж. Довкіллю було завдано збитків на понад 233 тисячі гривень.

Суд присудив йому покарання у вигляді штрафу 17 тисяч грн. Окрім того, задоволено цивільний позов прокурора в інтересах заповідника — чоловік зобов’язаний компенсувати збитки у повному обсязі.

Нагадаємо, нещодавно суд виніс вирок двом мешканцям Вишгородського району — батькові та сину, яких визнали винними в незаконній вирубці дубів. Чоловіки з корисливих мотивів спиляли 20 сироростучих дерев на території ДП «Димерське лісове господарство».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *