У Вишгородській громаді закінчується опалювальний сезон
У Хотянівській школі опалення працюватиме до 3 квітня.
Опалення (ілюстративне зображення). Фото: termounion
У Вишгородській громаді добігає кінця опалювальний сезон. Виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення №361 про завершення опалювального періоду 2025–2026 років.
Інформацію про це повідомили на Facebook-сторінці міської ради.
Згідно з документом, подача тепла у населених пунктах громади припиняється сьогодні, 27-го березня. Теплопостачальним підприємствам доручено своєчасно відключити котельні та завершити опалювальний сезон.
Водночас у Хотянівській школі І–ІІ ступенів опалення працюватиме довше — до 3 квітня.
Нагадаємо, Вишгородське МКП “Водоканал” проведе капітальне відновлення насосного оснащення станції підвищення тиску. На роботи витратять понад 1 мільйон гривень. Йдеться про модернізацію насосів холодного водопостачання на станції, що розташована на водопровідній мережі по провулку Квітковий.
