Добу немає світла: яка ситуація в Петрівській громаді

У громаді енергетики безперервно працюють над відновленням роботи мереж.

Ремонт електромереж. Фото: ДТЕК Київські електромережі

Ремонт електромереж. Фото: ДТЕК Київські електромережі

Через негоду, в Петрівській громаді багато домівок залишаються без електроенергії вже приблизно добу. Аварійні бригади ДТЕК працюють над відновленням інфраструктури.

Інформацію про це повідомили в Петрівській громаді.

У дописі просять подавати заявки про відсутність світла через чат-боти у Viber або Telegram. Також у відомстві застерегли, лінії електропередач вкриті льодом, тому небезпечно перебувати під ними, адже є високий ризик обривів.

Окрім того, в громаді відкрито “Пункти незламності”, де можна зігрітися та підзарядити гаджети. Перелік локацій доступний за посиланням, яке зазначене в дописі відомства. Телефони також можна зарядити в супермаркетах та на АЗС.

Стан доріг залишається складним через сніг, дощ і мороз. Комунальні служби працюють, але водіїв просять за можливості залишатися вдома. Водопостачання стабільне, за потреби свердловини працюватимуть від генераторів.

Мешканців закликають бути уважними та стежити за офіційними повідомленнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *