Відключення світла на 9 годин запровадять у Глібівці 

Обмеження застосовуватимуть 1-го жовтня.

Електромережі (ілюстративне зображення). Фото: ДТЕК Київські електромережі

Електромережі (ілюстративне зображення). Фото: ДТЕК Київські електромережі

У Димерській громаді триває проведення відновлювальних робіт в електромережах, задля підвищення надійності електропостачання та попередження аварій на лініях. Профілактичними роботами мереж займатиметься ПрАТ “Київські регіональні електромережі”.

Інформацію про це повідомили на Facebook-сторінці Димерської громади.

Через проведення профілактичних робіт, на території ОТГ, 1-го жовтня, планується відключення електроенергії. Протягом цього періоду світло вимикатимуть у Глібівці.

Обмеження запровадять з 09:00 до 18:00 і стосуватиметься споживачів на вулиці Лесі Українки.

Нагадаємо, сьогодні, 30-го вересня, у Пірнівській громаді проводять профілактичні роботи в електромережах. Через це у Нижчій Дубечні, на трьох вулицях застосовуватимуть обмеження в електропостачанні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *