Відключення світла на 9 годин запровадять у Глібівці
Обмеження застосовуватимуть 1-го жовтня.
Електромережі (ілюстративне зображення). Фото: ДТЕК Київські електромережі
У Димерській громаді триває проведення відновлювальних робіт в електромережах, задля підвищення надійності електропостачання та попередження аварій на лініях. Профілактичними роботами мереж займатиметься ПрАТ “Київські регіональні електромережі”.
Інформацію про це повідомили на Facebook-сторінці Димерської громади.
Через проведення профілактичних робіт, на території ОТГ, 1-го жовтня, планується відключення електроенергії. Протягом цього періоду світло вимикатимуть у Глібівці.
Обмеження запровадять з 09:00 до 18:00 і стосуватиметься споживачів на вулиці Лесі Українки.
Нагадаємо, сьогодні, 30-го вересня, у Пірнівській громаді проводять профілактичні роботи в електромережах. Через це у Нижчій Дубечні, на трьох вулицях застосовуватимуть обмеження в електропостачанні.
