10 годин без світла: у Пірнівській громаді попередили про відключення
Обмеження застосують для 2 населених пунктів громади.
Світло (ілюстративне зображення). Фото: Freepik
У Пірнівській громаді продовжуються профілактичні роботи в електричних мережах. Їх проводять задля підвищення надійності електропостачання та попередження аварій на лініях. Відновлювальними роботами мереж займатиметься ПрАТ “Київські регіональні електромережі”.
Інформацію про це повідомили на офіційному вебсайті Пірнівської громади.
Через проведення профілактичних робіт, на території ОТГ, 11, 12, 14 та 16 вересня, заплановане відключення електроенергії.
Протягом цього періоду світло вимикатимуть у 2 селах громади. Обмеження застосовуватимуть з 09:00 до 19:00:
- 11, 12, 14 вересня відключення відбуватимуться в селі Пірнове по вулицях Вишнева, Заповідна, Партизанська, Прирічна, Спортивна, Шкільна.
- 16-го вересня – в селі Боденьки по вулиці Лугова та провулку Луговий.
Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що досі тривають відновлювальні роботи Київської ГЕС після атаки ворога. На гідростанції було пошкоджене обладнання, яке подає згенеровану енергію в мережу. Позаяк, цей об’єкт має важливе значення в українській енергетиці, наразі для споживачів запроваджено обмеження в електропостачанні.
