У Славутичі відбулося нагородження почесною церковною відзнакою

На заході відзначили волонтерів та медиків за роботу під час холодної весни 2022 року.

Вручення нагород. Фото: Славутицька міська рада

Вручення нагород. Фото: Славутицька міська рада

Сьогодні, 25-го липня, у Славутичі відбулася церемонія вручення почесної церковної відзнаки «Хрест Свободи». Її вручили тим, хто в період холодної весни 2022 року взяв відповідальність за здоров’я та життя оточуючих.

Інформацію про це повідомили в Славутицькій міській раді.

У дописі зазначено, що серед нагороджених були: Володимир Скорик, виконувач обов’язків директора КНП «Славутицька міська лікарня» та Володимир Симончук, відомий благодійник і волонтер. Нагороди вручив протоієрей Іван Михайлишин, представник військового духовенства Православної церкви України.

Напередодні Дня медика, церковнослужитель висловив подяку всьому медичному персоналу за їхню роботу, спрямовану на збереження життя та здоров’я мешканців міста. Також він відзначив внесок військових та волонтерів, які працювали на благо України.

Медаль «Хрест Свободи» була заснована Православною церквою України як символ вдячності за самовіданне служіння, захист свободи та незалежності країни.

Нагадаємо, діти зі Славутича взяли участь у міжнародних конкурсах. Вихованці дитячої школи мистецтв вибороли призові місця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *