Відсьогодні “Межигір’я” відновлює роботу в статусі держпарку
Раніше Межигір’я було зачинене для відвідувачів, у зв’язку з передачою рухомого майна в управління державі.
Межигір'я. Фото: Вишгородська РДА
Парк-пам’ятка “Межигір’я” в Нових Петрівцях відкриється для відвідувачів 19-го липня. Інформацію про це повідомили в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів та на сайті комплексу.
Днями, закінчився процес передачі рухомих активів ексрезиденції та території навколо, на які накладено арешт кримінальним провадженням, в управління державному парку-пам’ятці “Межигір’я”. Раніше за збереження цих об’єктів відповідали небайдужі активісти.
Нині “Межигір’я” визнано пам’яткою садово-паркового мистецтва національного значення. Відсьогодні 19-го липня, цей простір стане доступний для відвідувачів.
Перед офіційним відкриттям до декількох місць парку-пам’ятника допустили працівників медіа. Журналісти потрапили до: верхньої частини парку, зоозони, набережної Київського водосховища, дебаркадера “Галеон” та озера для реабілітації лебедів.
У Міндовкіллі додають, що це перший випадок за останнє десятиліття, коли доходи від діяльності парку будуть спрямовані до бюджету країни.
На сайті “Межигір’я” зазначають, наступним кроком в організації діяльності державного комплексу стане передача в управління парку-пам’ятці нерухомого майна, які знаходяться на території та перебувають у сфері управління Фонду держмайна.
