Спортсмен зі Славутича потрапив до п’ятірки найсильніших на чемпіонаті Європи
Павло Ковтун у вправі “присід Зерхера” підняв 240 кг.
Чемпіонат Європи з богатирського багатоборства. Фото: Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради
Стронгмен зі Славутича Павло Ковтун посів п’яте місце на чемпіонаті Європи з богатирського багатоборства, який відбувся у Грузії.
Інформацію про це повідомили на Facebook-сторінці Відділу молоді та спорту виконавчого комітету СМР.
Як зазначається в дописі, у вправі «присід Зерхера» спортсмен підняв 240 кг, покращивши свій попередній результат на 10 кг.



Павло Ковтун тренується у ФОК «Богатир» у Славутичі та представляє місто не лише на українських змаганнях, а й на європейському рівні та чемпіонатах світу.
Його наступним змаганням стане чемпіонат світу у Південній Африканській Республіці, який запланований на кінець червня.
Нагадаємо, нещодавно на Чемпіонаті світу з хортингу низку перемог здобув вишгородський “СК Характерник“. Команда отримала 7 медалей, 5 з яких – золоті.
