РФ атакувала Київщину: є наслідки у Вишгородському районі
Наслідки обстрілу зафіксовані в трьох районах.
Атака РФ на Київщину. Фото: Микола Калашник
Уночі, 12-го травня, ворог вчергове атакував Київську область безпілотниками. РФ продовжує воювати з мирними громадами, нищити житло та соціальні об’єкти.
Про це повідомив голова КОВА Микола Калашник.
За його словами, наслідки атаки виявили в трьох районах області. Зокрема, у Вишгородському зафіксовано пошкодження вантажного автомобіля.
У Калинівській громаді Фастівського району є руйнування в дитячому садку. На Білоцерківщині пошкоджено сільськогосподарську техніку. Загалом у Київській області постраждали дев’ять об’єктів — багатоповерхівка, п’ять приватних будинків, дитсадок, транспортний засіб та техніка.






Калашник додав, що на місцях працюють рятувальники, поліція, комунальні служби та представники громад, допомагаючи людям ліквідувати наслідки.
Нагадаємо, у Чорнобильській зоні вже шосту добу гасять масштабну пожежу, яка сталася через атаку ворожих безпілотників. Наразі рятувальники проливають осередки тління в кварталах лісництв.
