Ворог обстріляв Київщину: наслідки атаки на Вишгородщині
Через обстріл було пошкоджено три будинки.
Ударний БпЛА (ілюстративне зображення). Фото: Depositphotos
У Вишгородському районі унаслідок ворожих обстрілів, які сталися протягом минулої доби було зафіксоване руйнування.
Інформацію про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник у своєму Telegram-каналі.
Як зазначається в дописі, на Вишгородщині було незначно пошкоджено три приватні будинки. На щастя, постраждалих осіб немає. Влучань в об’єкти критичної інфраструктури не зафіксовано.
Очільник КОВА подякував захисникам і захисницям, зокрема оборонцям з проєкту «Чисте небо».
“Саме завдяки їхній професійності та самовідданості наслідки цієї атаки мінімальні”, – додав Калашник.
На рубежах регіону цієї ночі вони нищили ворожі цілі.
Нагадаємо, нещодавно біля Новосілок була знайдена нерозірвана бойова частина безпілотника “Герань-2”. Її виявили під час гасіння пожежі, яка сталася через збиття дрона.
