Ворог обстріляв Київщину: наслідки атаки на Вишгородщині

Через обстріл було пошкоджено три будинки.

Ударний БпЛА (ілюстративне зображення). Фото: Depositphotos

Ударний БпЛА (ілюстративне зображення). Фото: Depositphotos

У Вишгородському районі унаслідок ворожих обстрілів, які сталися протягом минулої доби було зафіксоване руйнування.

Інформацію про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник у своєму Telegram-каналі.

Як зазначається в дописі, на Вишгородщині було незначно пошкоджено три приватні будинки. На щастя, постраждалих осіб немає. Влучань в об’єкти критичної інфраструктури не зафіксовано.

Очільник КОВА подякував захисникам і захисницям, зокрема оборонцям з проєкту «Чисте небо».

“Саме завдяки їхній професійності та самовідданості наслідки цієї атаки мінімальні”, – додав Калашник.

На рубежах регіону цієї ночі вони нищили ворожі цілі.

Нагадаємо, нещодавно біля Новосілок була знайдена нерозірвана бойова частина безпілотника “Герань-2”. Її виявили під час гасіння пожежі, яка сталася через збиття дрона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *