У Петрівській ОТГ планують встановити “Дерево надії” для родин безвісти зниклих воїнів
На пам’ятному знакові вісітимуть жетони безвісти зниклих воїнів.
Проєкт "Дерева надії". Фото: ГО "Захист Держави"
У Старих Петрівцях відбулася зустріч із родинами військових, які вважаються безвісти зниклими. Захід організували фахівці супроводу ветеранів кількох громад Вишгородського району спільно з ГО «Захист Держави».
Інформацію про це повідомили в громадській організації.
Як зазначається, ключовою темою зустрічі стала ініціатива створення пам’ятного знаку — «Дерева надії», яке стане спільним місцем пам’яті для всієї громади. На ньому планують закріпити жетони безвісти зниклих воїнів. Родини вірять, що кожен із власників жетонів повернеться додому й зможе сам зняти свій знак.

У громадській організації підтримали ідею громади, наголосивши, що готові допомогти з оформленням та встановленням пам’ятного знаку.
Під час зустрічі також домовилися про надання юридичної допомоги родинам зниклих безвісти. Спеціалісти ГО вже почали цим займатися.
