МОН почне приймати заявки на будівництво підземних шкіл

На зведення цих об’єктів у 2026 році уряд виділив 5 мільярдів гривень.

Школа. Фото: Оксен Лісовий

Школа. Фото: Оксен Лісовий

У січні Міністерство освіти і науки України планує почати приймати заявки від громад для відбору локацій, де будуватимуть підземні школи.

Інформацію про це оприлюднив очільник Міністерства освіти і науки Оксен Лісовий.

Він зазначив, що держава спрямовує ресурси на повернення учнів із прифронтових та прикордонних територій до очного відвідування шкіл. Головна мета — створити безпечні умови, у яких дітлахи зможуть здобувати освіту та комунікувати з однолітками.

МОН уже ухвалило критерії та правила відбору, а урядом було передбачено 5 мільярдів гривень на спорудження підземних навчальних закладів у цьому році.

Лісовий також зазначив, що торік громадами було освоєно понад 4 мільярди гривень на зведення укриттів. Усього на розвиток навчальної інфраструктури було виділено понад 9 мільярдів гривень — на відновлення освітньо‑практичних центрів, пожежний захист, придбання мультимедійної техніки, шкільних автобусів та облаштування харчоблоків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *