Вишгородців просять відключити внутрішню систему опалення: причина

У місті відбудуться гідравлічні випробування.

Опалення (ілюстративне зображення). Фото: Depositphotos

Опалення (ілюстративне зображення). Фото: Depositphotos

У Вишгороді проводитимуть гідравлічні випробування теплових мереж. Відповідні заходи почнуться 8 квітня.

Інформацію про це повідомили в комунальному підприємстві “Вишгородтепломережа”.

Як зазначається в дописі, щоб запобігти аваріям внутрішньобудинкових систем опалення, мешканців просять забезпечити відключення внутрішніх мереж від теплопостачання, а за потреби — встановити заглушки на вхідних засувках.

Водночас голів ОСББ, ЖБК та КП УК зобов’язали письмово повідомити про готовність до проведення випробувань за адресою.

Нагадаємо, днями в Петрівській громаді обговорили стан водопостачання та каналізації. Зокрема, цьогоріч планується побудувати нові свердловини, провестиперекладання водопроводів, ремонт очисних споруд тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *