Вишгородців просять відключити внутрішню систему опалення: причина
У місті відбудуться гідравлічні випробування.
Опалення (ілюстративне зображення). Фото: Depositphotos
У Вишгороді проводитимуть гідравлічні випробування теплових мереж. Відповідні заходи почнуться 8 квітня.
Інформацію про це повідомили в комунальному підприємстві “Вишгородтепломережа”.
Як зазначається в дописі, щоб запобігти аваріям внутрішньобудинкових систем опалення, мешканців просять забезпечити відключення внутрішніх мереж від теплопостачання, а за потреби — встановити заглушки на вхідних засувках.
Водночас голів ОСББ, ЖБК та КП УК зобов’язали письмово повідомити про готовність до проведення випробувань за адресою.
Нагадаємо, днями в Петрівській громаді обговорили стан водопостачання та каналізації. Зокрема, цьогоріч планується побудувати нові свердловини, провестиперекладання водопроводів, ремонт очисних споруд тощо.
