На Київщині курсують автобуси, які передала Франція
Новий транспорт вже курсує в 7 громадах, зокрема й у Вишгородській.
Автобуси. Фото: autoconsulting
На маршрути Київської області вийшли 30 автобусів, які передала Франція. Відповідну інформацію оприлюднила Київська обласна військова адміністрація.
У дописі відомство зазначає, що новий транспорт уже курсує у Бучанській, Броварській, Білоцерківській, Вишгородській, Вишневій, Васильківській та Боярській громадах.
Транспортні засоби обладнали всім обов’язковим для безпечних і зручних перевезень. Зокрема, у них провели встановлення:
- електричних пандусів для маломобільних пасажирів;
- камер відеоспостереження;
- кнопок екстреного реагування;
- валідаторів для електронного квитка;
- GPS-трекерів для координування маршрутів.
Калашник зазначив, що транспорт прибув із повним комплектом запчастин, а перед передачею партнери провели технічне обслуговування автобусів.
Нагадаємо, у Вишгороді заплановане проведення ремонту пожежного депо 37-ДПРЧ 10 ДПР. Його відновлять за 3,3 мільйонів гривень. Завершити роботи необхідно до 1 квітня 2026 року.
