На Київщині курсують автобуси, які передала Франція

Новий транспорт вже курсує в 7 громадах, зокрема й у Вишгородській.

Автобуси. Фото: autoconsulting

Автобуси. Фото: autoconsulting

На маршрути Київської області вийшли 30 автобусів, які передала Франція. Відповідну інформацію оприлюднила Київська обласна військова адміністрація.

У дописі відомство зазначає, що новий транспорт уже курсує у Бучанській, Броварській, Білоцерківській, Вишгородській, Вишневій, Васильківській та Боярській громадах.

Транспортні засоби обладнали всім обов’язковим для безпечних і зручних перевезень. Зокрема, у них провели встановлення:

  • електричних пандусів для маломобільних пасажирів;
  • камер відеоспостереження;
  • кнопок екстреного реагування;
  • валідаторів для електронного квитка;
  • GPS-трекерів для координування маршрутів.

Калашник зазначив, що транспорт прибув із повним комплектом запчастин, а перед передачею партнери провели технічне обслуговування автобусів.

Нагадаємо, у Вишгороді заплановане проведення ремонту пожежного депо 37-ДПРЧ 10 ДПР. Його відновлять за 3,3 мільйонів гривень. Завершити роботи необхідно до 1 квітня 2026 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *