Мер Вишгорода роз’яснив, як за відключення світла живе місто

Зокрема, житлова та критична інфраструктура працюють від генераторів.

Допомога мешканцям у Вишгороді. Фото: ДСНС Україна

Допомога мешканцям у Вишгороді. Фото: ДСНС Україна

У Вишгороді продовжуються безперервні роботи з відновлення електро-, водо- та теплопостачання після ворожого обстрілу.

Інформацію про це повідомив мер Вишгорода Олексій Момот.

Також він подякував всім службам й організаціям, які працюють у посиленому режимі.

Водопостачання та водовідведення

Водопостачання здійснюється відповідно до графіків відключень. Тиск у системі поступово відновлено, що дозволяє забезпечувати подачу води. Підвищувальна та центральна насосні станції працюють від генераторів. Система водовідведення функціонує на резервному живленні потужністю 150 та 160 кВт, каналізаційно-насосна станція — від генератора 150 кВт.

Газо- та теплопостачання

Газова система працює у штатному режимі. Індивідуальне опалення в багатоквартирних будинках наразі доступне лише мешканцям, які мають “Екофло” або акумуляторні системи. Йдеться про будинки за адресами:

  • вул. Борисоглібська, 111 (1 та 2 корпус) (ЖК «Велес Гард»);
  • вул. Шолуденка, 15Д (ЖК «Французький Квартал»);
  • пров. Квітковий, 2а–г (4 будівлі);
  • вул. Київська, 8а (ЖК «Київські зорі»);
  • вул. Лугова, 36а (ЖК «Київські зорі»).

За попередньою інформацією ДТЕК, відновлення електропостачання очікується у другій половині 31 грудня. На строки впливають погодні умови та інші фактори.

Наразі без електрики залишаються близько 10 700 абонентів (орієнтовно 35 тисяч мешканців). Роботи тривають.

“Пункти незламності”

У місті працюють:

  • 2 стаціонарні пункти від органів влади (просп. Шевченка, 1; вул. Кургузова, 15);
  • 5 пунктів від Товариства Червоного Хреста України;
  • 6 пунктів від ДСНС.

Детальні адреси зазначені в дописі мера. Загалом “Пункти Незламності” у Вишгороді вже відвідали понад 7000 людей.

Генератори та резервні джерела живлення

У місті задіяно 8 генераторів зведеного загону (6 по 450 кВт, 2 по 400 кВт) та 6 генераторів ГУ ДСНС у Київській області (132, 100, 80 та три по 20 кВт).

На місцях працюють генератори різної потужності, які забезпечують електрикою понад 5000 абонентів. У резерві — генератори 132 кВт та два по 400 кВт.

Генераторами ДСНС забезпечено роботу систем теплопостачання у 22 будинках (4925 абонентів). Також стабільно працюють 42 базові станції мобільного зв’язку всіх операторів.

Окрім того, у місті посилено працюють надзвичайники. Зокрема, станом на 06:30, 30 грудня залучено:

  • від ДСНС у Київській області — 31 особу та 12 одиниць техніки;
  • від ДСНС Житомирської області — 5 осіб і 1 одиницю техніки;
  • від ГМРЦ ШР — 1 особу та 1 одиницю техніки;
  • від ДСНС Вінницької області — 6 осіб і 1 одиницю техніки.

Усього працюють 43 рятувальники та 16 одиниць техніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *