Мер Вишгорода роз’яснив, як за відключення світла живе місто
Зокрема, житлова та критична інфраструктура працюють від генераторів.
Допомога мешканцям у Вишгороді. Фото: ДСНС Україна
У Вишгороді продовжуються безперервні роботи з відновлення електро-, водо- та теплопостачання після ворожого обстрілу.
Інформацію про це повідомив мер Вишгорода Олексій Момот.
Також він подякував всім службам й організаціям, які працюють у посиленому режимі.
Водопостачання та водовідведення
Водопостачання здійснюється відповідно до графіків відключень. Тиск у системі поступово відновлено, що дозволяє забезпечувати подачу води. Підвищувальна та центральна насосні станції працюють від генераторів. Система водовідведення функціонує на резервному живленні потужністю 150 та 160 кВт, каналізаційно-насосна станція — від генератора 150 кВт.
Газо- та теплопостачання
Газова система працює у штатному режимі. Індивідуальне опалення в багатоквартирних будинках наразі доступне лише мешканцям, які мають “Екофло” або акумуляторні системи. Йдеться про будинки за адресами:
- вул. Борисоглібська, 111 (1 та 2 корпус) (ЖК «Велес Гард»);
- вул. Шолуденка, 15Д (ЖК «Французький Квартал»);
- пров. Квітковий, 2а–г (4 будівлі);
- вул. Київська, 8а (ЖК «Київські зорі»);
- вул. Лугова, 36а (ЖК «Київські зорі»).
За попередньою інформацією ДТЕК, відновлення електропостачання очікується у другій половині 31 грудня. На строки впливають погодні умови та інші фактори.
Наразі без електрики залишаються близько 10 700 абонентів (орієнтовно 35 тисяч мешканців). Роботи тривають.
“Пункти незламності”
У місті працюють:
- 2 стаціонарні пункти від органів влади (просп. Шевченка, 1; вул. Кургузова, 15);
- 5 пунктів від Товариства Червоного Хреста України;
- 6 пунктів від ДСНС.
Детальні адреси зазначені в дописі мера. Загалом “Пункти Незламності” у Вишгороді вже відвідали понад 7000 людей.
Генератори та резервні джерела живлення
У місті задіяно 8 генераторів зведеного загону (6 по 450 кВт, 2 по 400 кВт) та 6 генераторів ГУ ДСНС у Київській області (132, 100, 80 та три по 20 кВт).
На місцях працюють генератори різної потужності, які забезпечують електрикою понад 5000 абонентів. У резерві — генератори 132 кВт та два по 400 кВт.
Генераторами ДСНС забезпечено роботу систем теплопостачання у 22 будинках (4925 абонентів). Також стабільно працюють 42 базові станції мобільного зв’язку всіх операторів.
Окрім того, у місті посилено працюють надзвичайники. Зокрема, станом на 06:30, 30 грудня залучено:
- від ДСНС у Київській області — 31 особу та 12 одиниць техніки;
- від ДСНС Житомирської області — 5 осіб і 1 одиницю техніки;
- від ГМРЦ ШР — 1 особу та 1 одиницю техніки;
- від ДСНС Вінницької області — 6 осіб і 1 одиницю техніки.
Усього працюють 43 рятувальники та 16 одиниць техніки.
