У Вишгороді відбулося відкриття виставки “Слов’янська легенда”
На експозиції представлена авторська колекція гобеленів та батиків.
Кадри з відкриття виставки. Фото: Вишгородський історико-культурний заповідник
У Вишгороді відкрили авторську виставку гобеленів та батиків відомої мисткині Лесі Майданець під назвою “Слов’янська легенда”. Цей захід відбувся у вівторок, 11 червня, в історичному музеї КЗ КОР “Вишгородський історико-культурний заповідник”.
Про це повідомили на Facebook-сторінці заповідника.
Відвідувачі мають можливість ознайомитися з мистецтвом, наповненим глибокими почуттями, роздумами та духом часу, яке займає важливе місце в українській образотворчості та продовжує традиції родоводу мисткині.

Джерелом натхнення для Лесі Майданець є давнє українське мистецтво, зокрема Трипільська культура та доба Київської Русі.Її роботи відображають інтерес до давніх писанкових мотивів, які вона не тільки вивчає, але й перетворює, надаючи їм новий контекст через власне бачення.
Виставка “Слов’янська легенда” буде відкрита в історичному музеї Вишгородського історико-культурного заповідника до 31 липня.
Леся Майданець-Саєнко є кандидаткою мистецтвознавства, заслуженою діячкою мистецтв України, а також професоркою двох мистецьких університетів.
