Переходила дорогу в невстановленому місці: у Вишгороді сталася ДТП
Постраждалу госпіталізували з переломами ніг.
ДТП у Вишгороді. Фото: місцеве управління поліції
Днями, на перехресті вулиць Набережна та Київська у Вишгороді сталася дорожньо-транспортна пригода з постраждалою.
Інформацію про аварію оприлюднили у Вишгородському районному управлінні поліції.
За попередніми даними правоохоронців, 61-річний керманич автомобіля KIA з напівпричепом, під час руху в напрямку столиці, здійснив наїзд на жінку, яка перетинала дорогу поза межами пішохідного переходу.
Унаслідок зіткнення з авто, 41-річна жінка отримала переломи ніг. Її госпіталізували до медичного закладу.
Слідчі місцевої поліції відкрили кримінальне провадження на водія за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України — порушення правил дорожнього руху, що спричинило тілесні ушкодження. Триває досудове розслідування.
Нагадаємо, нещодавно у Нових Петрівцях сталася ДТП за участі Chevrolet та ВАЗ. Через аварію постраждали 3-річний хлопчик та 84-річна пасажирка.
