Посадовця Вишгорода судитимуть за розтрату бюджетних коштів
Очільник КП “Вишгородтепломережа” та керівниця ТОВ завдали збитків на понад 1,4 млн грн.
Співробітник Київської обласної прокуратури. Фото: КОР
Вишгородська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо директора комунального підприємства «Вишгородтепломережа» та керівниці приватного товариства, яких підозрюють у розтраті бюджетних коштів під час закупівлі обладнання.
Інформацію про це повідомили в Київська обласній прокуратурі.
За даними слідства, посадовець, який також є депутатом Вишгородської міської ради, у змові з представницею приватної компанії організував закупівлю промислового насоса, що не відповідав умовам договору.
Замість обладнання із шафою керування вартістю майже 2,8 млн грн, підприємство отримало насос, реальна вартість якого становила 241 тис. грн. Попри це, директор КП підписав документи про повне постачання згідно з контрактом.

У результаті державному бюджету було завдано збитків на понад 1,4 мільйона гривень.
Очільнику КП повідомлено про підозру за частиною 5 статті 191 та частиною 2 статті 366 Кримінального кодексу України, а директорці приватного товариства — за частиною 5 статті 27, частиною 5 статті 191 та частиною 2 статті 366 ККУ. Обом обрано запобіжний захід у вигляді застави — по 908 тис. грн кожному.
Обвинувальний акт передано до Вишгородського районного суду Київської області. Досудове розслідування здійснювали слідчі Вишгородського РУП.
