У Вишгороді вшанували пам’ять загиблих захисників України
Під час церемонії відбулося покладання квітів до портретів на Алеї Слави.
Захід із вшанування пам'яті загиблих захисників України у Вишгороді. Фото: міська рада
Сьогодні, 29-го серпня, на Алеї Слави у Вишгороді відбулася церемонія вшанування українських військовослужбовців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
Інформацію про подію повідомили в міській раді.
Як зазначається, учасники церемонії вшанували загиблих хвилиною мовчання та виконанням Державного Гімну. До портретів полеглих на Алеї Слави були покладені квіти.


У заході взяли участь військовослужбовці Почесної Варти Першої Президентської бригади та військової частини 3027 Нацгвардії.
До вшанування долучилися представники органів влади, керівники установ, освітніх і культурних закладів, громадськість та родини загиблих — для яких цей день є особливо болючим і важливим.
Панахиду за загиблими воїнами провели настоятель Храму Святого Володимира ПЦУ Богдан Николин та парох Собору Вишгородської Богородиці УГКЦ протоієрей Тарас Валах.
