Відновлення будинку на вулиці Грушевського триває: що вже зробили
Нині вже виконано 70% капремонту.
Відновлення будинку у Вишгороді на вулиці Грушевського. Фото: Скриншот з відео Миколи Бойка
У Вишгороді продовжується відбудова п’ятиповерхового будинку на вулиці Грушевського, 1. Споруда була пошкоджена через удар РФ по місту.
Інформацію про хід робіт повідомив перший заступник очільника Агентства відновлення Микола Бойко.
Як зазначається, відновлення багатоповерхового житлового будинку наближається до завершення – наразі виконано 70% капітального ремонту.
Фахівці вже повністю реконструювали третій під’їзд, оновили дах, утеплили горище та встановили нові вікна. Робочі процеси продовжуються: триває оздоблення фасаду й інтер’єрів квартир, а також ведуться електромонтажні та сантехнічні роботи.
Як зазначається, Бойко зустрівся з місцевими жителями та обговорив ключові питання: внутрішнє оздоблення квартир, підключення системи опалення та терміни завершення ремонту.
Незабаром 64 родини зможуть повернутися до своїх осель. Відновлювальні роботи продовжуються, влада має для цього необхідні ресурси.
