У Вишгороді пройде освітній захід для молоді: як потрапити
Учасники довідаються про керовану енергію.
Зустріч (ілюстративне зображення). Фото: Depositphotos
У Вишгороді відбудеться сесія “Молодь як агенти поведінкових змін”. На заході кожен учасник матиме можливість спочатку прожити певний досвід, а потім проаналізувати його, так би мовити “від серця до розуму”.
Інформацію про проведення лекції повідомили в Червоному Хресті Вишгородського району.
Як зазначається, мета заходу – популяризація культури ненасиллля, миру та соціальної інклюзії у суспільстві, а також розвиток внутрішніх та міжособистісних навичок.
На найближчому занятті учасники опанують тему «Керована енергія».
Для того, щоб потрапити на сесію, необхідно зареєструватися за посиланням, яке вказане в дописі відомства. Захід відбудеться завтра, 13-го травня, о 17:30. Подія триватиме близько 2 годин. Долучитися можуть усі охочі, віком від 14 років.
