Житель Вишгорода поцупив телефон з вітрини магазина
Правоохоронці розшукали крадія, ним виявився 22-річний місцевий житель з судимостями.
Шеврон поліції. Фото: GettyImages
У Вишгороді чоловік відкрито викрав смартфон, який був виставлений на вітрині магазину електроніки й втік. За скоєний злочин йому може загрожувати до 10 років ув’язнення.
Інформацію про подію повідомили у Вишгородському районному управлінні поліції.
Слідством встановлено, що зловмисник зайшов до однієї з мережевих крамниць, де раптово зірвав гаджет з вітрини. Після цього чоловік кинувся тікати й зник.
Поліцейські провели комплекс розшукових дій і затримали правопорушника, коли той намагався здати викрадений телефон до ломбарду. Як з’ясувалося, затриманий – 22-річний місцевий житель із попередніми судимостями.
Правоохоронці затримали підозрюваного та вилучили речові докази. Слідчі, за участі представників Вишгородської окружної прокуратури, оголосили зловмиснику підозру за відкритий грабіж у період воєнного стану, за частиною 4 статті 186 Кримінального кодексу України.
