У Вишгороді уклали договір на додаткові авто для вивозу сміття
Додатковий транспорт залучили, бо техніка підприємства на ремонті.
Вивіз сміття у Вишгороді. Фото: КП "управляюча компанія" ВМР
У Вишгороді на прибирання сміття відрядили 4 машини, які залучили до співпраці за договором. Це тимчасове рішення, поки власна техніка міста не вийде з ремонту.
Інформацію про це повідомили в КП “Управляюча компанія” ВМР.
Як зазначається, усі комунальні автомобілі для вивозу сміття наразі на ремонті, жоден з них не арештований. У відомстві додали, що арештований транспорт належить КП “Благоустрій” та використовувався для перевезень органічних відходів з офіційним дозволом.
Окрім того, у дописі вказано, що вивіз сміття здійснюється виключно на узгоджений полігон із наявним договором. Деталі документу доступні в системі Prozorro.
Також у відомстві зазначили, що Держпродспоживслужба провела розслідування щодо обґрунтованості тарифів за ініціативою активістів. За результатами перевірки чинний тариф на послугу з управління побутовими відходами місцевої УК є найнижчий у Київській області.
Нагадаємо, нещодавно спецавтомобілі, які вивозили сміття у Вишгороді, були відправлені на ремонт через технічні несправності. Унаслідок цього, у місті могли бути затримки з вивозом сміття.
