У Вишгороді уклали договір на додаткові авто для вивозу сміття

Додатковий транспорт залучили, бо техніка підприємства на ремонті.

Вивіз сміття у Вишгороді. Фото: КП "управляюча компанія" ВМР

Вивіз сміття у Вишгороді. Фото: КП "управляюча компанія" ВМР

У Вишгороді на прибирання сміття відрядили 4 машини, які залучили до співпраці за договором. Це тимчасове рішення, поки власна техніка міста не вийде з ремонту.

Інформацію про це повідомили в КП “Управляюча компанія” ВМР.

Як зазначається, усі комунальні автомобілі для вивозу сміття наразі на ремонті, жоден з них не арештований. У відомстві додали, що арештований транспорт належить КП “Благоустрій” та використовувався для перевезень органічних відходів з офіційним дозволом.

Окрім того, у дописі вказано, що вивіз сміття здійснюється виключно на узгоджений полігон із наявним договором. Деталі документу доступні в системі Prozorro.

Також у відомстві зазначили, що Держпродспоживслужба провела розслідування щодо обґрунтованості тарифів за ініціативою активістів. За результатами перевірки чинний тариф на послугу з управління побутовими відходами місцевої УК є найнижчий у Київській області.

Нагадаємо, нещодавно спецавтомобілі, які вивозили сміття у Вишгороді, були відправлені на ремонт через технічні несправності. Унаслідок цього, у місті могли бути затримки з вивозом сміття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *