У лікарні Вишгорода відкрили нове відділення реабілітації (ФОТО)

У відділенні облашували “Палату героя” та кабінети для занять.

Нове реабілітаційне відділення у Вишгороді. Фото: КОВА

Нове реабілітаційне відділення у Вишгороді. Фото: КОВА

В одній з медичних установ Вишгорода відкрилося нове відділення реабілітації. Інформацію про це оприлюднили в КОВА.

Як зазначається, відділення розмістили на 2 поверхи. Воно має 20 ліжок. Тут також облаштували “Палату героя” і створили кабінети з сучасними моделями для відновлення пацієнтів. Відділення відповідає інклюзивним стандартам і має укриття для безпеки.

Основне завдання відділення — допомогти військовим, пацієнтам з травмами та тим, хто відновлюється після інсультів.

У дописі додають, що наразі в Київській області вже функціонує 9 з 13 запланованих відділень, а ще 4 готуються до відкриття.

Як зазначається, відкриття нового реабілітаційного блоку стало можливим завдяки партнерству на всіх рівнях влади та підтримці благочинників, які забезпечили сучасне обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *