У лікарні Вишгорода відкрили нове відділення реабілітації (ФОТО)
У відділенні облашували “Палату героя” та кабінети для занять.
Нове реабілітаційне відділення у Вишгороді. Фото: КОВА
В одній з медичних установ Вишгорода відкрилося нове відділення реабілітації. Інформацію про це оприлюднили в КОВА.
Як зазначається, відділення розмістили на 2 поверхи. Воно має 20 ліжок. Тут також облаштували “Палату героя” і створили кабінети з сучасними моделями для відновлення пацієнтів. Відділення відповідає інклюзивним стандартам і має укриття для безпеки.


Основне завдання відділення — допомогти військовим, пацієнтам з травмами та тим, хто відновлюється після інсультів.
У дописі додають, що наразі в Київській області вже функціонує 9 з 13 запланованих відділень, а ще 4 готуються до відкриття.
Як зазначається, відкриття нового реабілітаційного блоку стало можливим завдяки партнерству на всіх рівнях влади та підтримці благочинників, які забезпечили сучасне обладнання.
